Logowanie
Uniwersytet Pedagogiczny w Krakowie
Strona główna Informator o kursach Intensywny kurs języka rosyjskiego
drukuj drukuj

Informator o kursach

Nazwa kursuIntensywny kurs języka rosyjskiego
Aktualny statusrekrutacja zakończona
Rodzaj kursukurs
Organizator kursuInstytut Neofilologii: Katedra Przekładoznawstwa Rosyjskiego
Koordynatordr hab. prof. UP Lesława Korenowska
e-mail: leslawa.korenowska@up.krakow.pl
E-mailleslawa.korenowska@up.krakow.pl
Charakterystyka kursuCelem kursu jest czynne opanowanie języka w stopniu umożliwiającym porozumiewanie się na poziomie podstawowym oraz zdobycie podstaw do gruntownego opanowania języka rosyjskiego.
Kurs rozwija umiejętność rozumienia mowy w stopniu nieporównanie wyższym, niż kursy tradycyjne. Intensywny kurs języka rosyjskiego przeznaczony jest zarówno dla osób zupełnie początkujących, jak i dla tych, które już kiedyś uczyły się rosyjskiego. Tym ostatnim pozwoli on uporządkować i zaktywizować posiadaną wiedzę, jak również pozbyć się ewentualnych błędów nabytych wcześniej. Z kursu można korzystać samodzielnie albo pod kierunkiem nauczyciela. W obu przypadkach należy ściśle stosować się do instrukcji zawartych w podręczniku, choć oczywiście doświadczony nauczyciel może je nieco modyfikować stosownie do potrzeb indywidualnych.
MiejsceKraków, ul. Studencka 5
Dla kogo kurs jest przeznaczonyIntensywny kurs języka rosyjskiego przeznaczony jest zarówno dla osób początkujących, jak i dla tych, które już kiedyś uczyły się rosyjskiego.
Czas trwania kursu60
Planowany termin rozpoczęcialistopad 2021
Opłata za kurs1800.00 zł
Program kursu
Dodatkowe informacjeIntensywny kurs języka rosyjskiego przeznaczony jest zarówno dla osób początkujących, jak i dla tych, które już kiedyś uczyły się rosyjskiego. Tym ostatnim pozwoli on uporządkować i zaktywizować posiadaną wiedzę, jak również pozbyć się ewentualnych błędów nabytych wcześniej. Oprócz tego, kurs jest skierowany do maturzystów, które planują studiować filologię rosyjską na wyższych uczelniach, a nie uczyli się rosyjskiego w liceum.

Opłatę za kurs proszę uiścić na nr konta:
71 1240 4722 1111 0000 4852 4687.
W tytule wpłaty za kurs proszę podać informację zgodnie ze wzorem "DK-434 + imię i nazwisko uczestnika".
WRÓĆ